Rychlý kontakt

Komunistická strana Čech a Moravy
Politických vězňů 9
111 21  Praha 1

tel.: 222 897 111
e-mail: info@kscm.cz

Přihlášení

Transparentní účet
Centrální facebookový profil KSČM
Petice proti církevním restitucím
Občanská poradna
Připojte se k nám
Mladí komunisté

KSČM v krajích

ÚVODNÍ STRÁNKA | Média | Tiskové zprávy

Tiskové zprávy KSČM

Kdo nechce, aby „...byl Tábor Šedivý“? - Výjimečně vtipná agitace politické konkurence

28.8.2014 | Autor: OV KSČM Tábor

Jak je vidět na plakátovacích plochách v Táboře a distribuovaných tiskovinách, předvolební boj se rozbíhá na plné obrátky. Ne vždy se ale prý vede regulérními prostředky. Současné koaliční vedení radnice (zejména Tábor 2020 a TOP 09) využívá ne příliš korektních prostředků, pramenících z výkonné moci nad městem.

 

Zdroj: Mediální úsek ÚV KSČM

Raindl při diskusi s občany

21.8.2014 | Autor: Mediální úsek ÚV KSČM

Mgr. Miroslav Raindl, kandidát do Senátu Parlamentu ČR pro volební obvod č. 63 – Přerov, při setkání s občany v rámci své volební kampaně.

Šedivý na srazu flašinetářů v Brně

18.8.2014 | Autor: Mediální úsek ÚV KSČM

Setkání flašinetářů v Brně na náměstí Svobody se zúčastnil Ladislav Šedivý, kandidát do Zastupitelstva města Tábora za KSČM.

Volební tým kandidátky do Senátu Kašové

15.8.2014 | Autor: Mediální úsek ÚV KSČM

Takto vypadá tým MUDr. Evy Kašové, kandidátky do Senátu Parlamentu ČR za KSČM pro volební obvod č. 6 – Louny, který můžete potkat v obcích a městech jejího volebního obvodu.

Raindl se v ulicích při diskusi s občany

14.8.2014 | Autor: Mediální úsek ÚV KSČM

Kandidát do Senátu Parlamentu ČR pro volební obvod č. 63 – Přerov Mgr. Miroslav Raindl při volební kontaktní kampani s občany.

Myslíte, že se zahraniční politika EU Táborska nedotkne?

11.8.2014 | Autor: Ladislav Šedivý, zastupitel Tábora za KSČM

Těžko říci, v jaké řeči spolu jednají Merkelová a Putin. Oba kdysi žili v bývalé NDR a Merkelová prý mluví plynně rusky, zatímco Putin německy. Každopádně údajně před nedávnem našli společnou řeč a dohodli se na řešení ukrajinského problému. To tisk parafrázoval jako „země za plyn“. Německo jako lídr EU je stále více zdrženlivé i k tlaku USA na sankce vůči Rusku, protože nemalá část jeho exportu končí právě zde. Protiputinovské sankce však přesto pokračují a vyvolávají ruskou odvetu, která se ve značné míře dotkne i České republiky. Region Táborska určitě nevyjímaje.

Raindl při volební kampani v Lipníku nad Bečvou

11.8.2014 | Autor: Mediální úsek ÚV KSČM
Mgr. Miroslav Raindl, kandidát do Senátu Parlamentu ČR pro volební obvod č. 63 - Přerov, při volební kampani v Lipníku nad Bečvou.

V Rakovníku rozdávala Kašová už od rána své volební materiály

7.8.2014 | Autor: Mediální úsek ÚV KSČM

MUDr. Eva Kašová, kandidátka do Senátu Parlamentu ČR pro volební obvod č. 6 – Louny, včera od ranních hodin v Rakovníku rozdávala své volební materiály a povídala si s občany o jejich problémech a názorech.

Raindl při diskusi s občany s Potštátě

7.8.2014 | Autor: Mediální úsek ÚV KSČM

Mgr. Miroslav Raindl, kandidát do Senátu Parlamentu ČR pro volební obvod , č. 63 - Přerov, při diskusi s občany v Potštátě.

Je hospodaření města Tábora zdravé? Není!

5.8.2014 | Autor: Ladislav Šedivý, lídr táborské kandidátky KSČM

Rozpočet města Tábora dosahuje ročně téměř jedné miliardy korun. Mandatorní výdaje, včetně platů stále se rozrůstajícího úřednického aparátu však mají vzestupnou tendenci, takže na investice zbývá ročně něco kolem 20% rozpočtu. To je na druhé největší město v kraji opravdu málo. Přesto se stavějí zbytečné cyklostezky, dělají neuvážené, drahé a špatně projektované rekonstrukce Křižíkova náměstí, náměstí T.G.M., plánovaná rekonstrukce Budějovické ulice a podobně.

© KSČM 2003 - 2012. Všechna práva vyhrazena