Rychlý kontakt

Komunistická strana Čech a Moravy
Politických vězňů 9
111 21  Praha 1

tel.: 222 897 111
e-mail: info@kscm.cz

Přihlášení

Centrální facebookový profil KSČM
Petice proti církevním restitucím
Občanská poradna
Připojte se k nám
Mladí komunisté

KSČM v krajích

ÚVODNÍ STRÁNKA | Média | Tiskové zprávy

Tiskové zprávy KSČM

Kašová zvala občany z Loun a Žatce na podzimní volby

29.7.2014 | Autor: Mediální úsek ÚV KSČM

V letním horkém odpoledni navštívila MUDr. Eva Kašová, kandidátka do Senátu Parlamentu ČR pro volební obvod č. 6 – Louny, Žatec, kde pozvala občany k nadcházejícím volbám do Senátu PČR, které se uskuteční ve dnech 10. - 11. října 2014.

Raindl při setkání se zpěvákem Martinem Maxou

28.7.2014 | Autor: Mediální úsek ÚV KSČM

Mgr. Miroslav Raindl, kandidát do Senátu Parlamentu ČR pro volební obvod č. 63 – Přerov, se při nedělním koncertě na náměstí v Hranicích setkal se zpěvákem Martinem Maxou a měli si o čem povídat.

Senátní kampaň zahájila už také Eva Kašová. S krásnou sestřičkou rozdávala volební materiály

25.7.2014 | Autor: Mediální úsek ÚV KSČM

MUDr. Eva Kašová, kandidátka do Senátu Parlamentu ČR ve volebním obvodě č. 6 - Louny, zahájila dnes v Rakovníku svou senátní kampaň. S blonďatou zdravotní sestřičkou budily velkou pozornost.

Raindl při rozdávání volebních materiálů v Přerově

23.7.2014 | Autor: Mediální úsek ÚV KSČM

Mgr. Miroslav Raindl, kandidát do Senátu Parlamentu ČR pro volební obvod č. 63 - Přerov, při rozdávání volebních materiálů a diskusi s občany v  Přerově.

Přiblížit Antonína Dvořáka mladé generaci

21.7.2014 |

Přiblížit českého velikána mladé generaci si klade jako jeden z cílů Památník Antonína Dvořáka ve Vysoké u Příbrami. Při příležitosti 110. výročí skladatelova úmrtí zorganizoval Památník v letní kavárně Sládkovna výstavu o Dvořákovi doprovázenou výstavou dětských výtvarných prací oceněných v soutěži „Po stopách Antonína Dvořáka“.

Zdroj: Tiskové oddělení Krajského úřadu Středočeského kraje ...

Raindl si našel i v dnešním horku chvilku na diskusi s občany Přerova

20.7.2014 | Autor: Mediální úsek ÚV KSČM

Ani horké léto neodradilo Mgr. Miroslava Raindla, kandidáta do Senátu Parlamentu ČR pro volební obvod č. 63 – Přerov, od diskuse s občany v ulicích Přerova. Na snímku se svým týmem.

Hojda se na chvíli zastavil v obci Velká Hleďsebe

18.7.2014 | Autor: Mediální úsek ÚV KSČM

Ing. Pavel Hojda, kandidát do Senátu Parlamentu ČR pro volební obvod č. 3  - Cheb, svůj volební obvod objíždí na kole. Na snímku při zastavení v obci Velká Hleďsebe.

Vyjádření Kateřiny Konečné ke zranění zpěváka Michala Hrůzy

17.7.2014 | Autor: Ing. Kateřina Konečná, poslankyně Evropského parlamentu

Ještě nikdy se nestalo, že festival Colours of Ostrava, který má lidi různých generací, národů i přesvědčení spojovat, provázelo zranění zpěváka. To, co se přihodilo ve Stodolní ulici, vážné zranění zpěváka Michala Hrůzy, je událost, která se nikdy neměla stát. Ostrava a její občané tento festival vítají a sjíždí se na něj lidé z celé republiky i zahraničí. Věřím, že se jeho stav rychle zlepší a na Ostravu nezanevře a příští rok se s ním na Colours of Ostrava setkáme. Přeji mu brzké uzdravení.

Sportovec Hojda objíždí svůj volební obvod na kole a diskutuje s občany

17.7.2014 | Autor: Mediální úsek ÚV KSČM

Ing. Pavel Hojda, kandidát do Senátu Parlamentu ČR pro volební obvod č. 3 – Cheb, již týden objíždí svůj volební obvod na kole a diskutuje s občany. Zajíždí i do malých obcí a lidé o debatu s ním mají velký zájem. Zatím mu přeje i počasí, a tak vše probíhá v pohodě.

Kampań Raindla je v plném proudu

17.7.2014 | Autor: Mediální úsek ÚV KSČM

Kampaň Miroslava Raindla, kandidáta do Senátu Parlamentu ČR pro volební obvod č. 63 – Přerov, je v plném proudu. Dá se konstatovat, že lidé mají o Senát zájem.

© KSČM 2003 - 2012. Všechna práva vyhrazena