Rychlý kontakt

Komunistická strana Čech a Moravy
Politických vězňů 9
111 21  Praha 1

tel.: 222 897 111
e-mail: info@kscm.cz

Přihlášení

Transparentní účet
Centrální facebookový profil KSČM
Petice proti církevním restitucím
Občanská poradna
Připojte se k nám
Mladí komunisté

KSČM v krajích

ÚVODNÍ STRÁNKA | Média | Tiskové zprávy

Tiskové zprávy KSČM

Super zpráva o věcech pro město nanejvýš potřebných

22.9.2014 | Autor: Ladislav Šedivý, zastupitel a lídr táborské kandidátky KSČM

„Je to super zpráva,“ reagoval starosta města Jiří Fišer (Tábor 2020) v tisku na to, že Tábor získal před nedávnem první místo v soutěži Nadace Partnerství „Cesty městy“ v kategorii liniových staveb a s ním cenu 10 000 Kč. Jde o projekt revitalizace lokality Tismenického údolí od Ctiborova mlýna přes Housův mlýn k mostu Pod Ptákem. Tedy úsek o délce 1 200 metrů, jehož revitalizace přišla na 14 milionů korun. Z části dotačních.

Předvolební posezení KSČM ve Znojmě u burčáku

22.9.2014 |

Pěkné počasí a hezké prostředí kulturního domu v Oblekovicích přivítalo na stovku příznivců KSČM, kteří se chtěli seznámit s kandidáty na zastupitele ve Znojmě.

Tiskové prohlášení europoslanců KSČM k dnešnímu hlasování o přijetí asociační dohody EU-Ukrajina

16.9.2014 | Autor: Ing. Kateřina Konečná, poslankyně Evropského parlamentu za KSČM

V úterý odhlasoval EP ratifikaci asociační dohody s Ukrajinou. Hlasování předcházela debata naplněna platnými sliby Ukrajině a obhajobou dosavadního postupu Evropské komise v čele s pány Barrosem, Fülem a paní Ashtonovou. Zazněla i kritika nejen dosavadní politiky, ale i dopadů, které bude mít tento krok na eskalaci konfliktu na Ukrajině a zhoršení vztahu s Ruskem.

Z.Maršíček: Stanovisko k možnému odstoupení ředitele Bezpečnostní informační služby

16.9.2014 | Autor: Zdeněk Maršíček, stínový ministr vnitra za KSČM

Podle některých sdělovacích prostředků, by měl ve funkci ředitele Bezpečnostní informační služby (BIS) skončit její dosavadní ředitel Jiří Lang. Jako důvod je uvedeno, že funkci zastává již jedenáct let a zejména v poslední době musel čelit několika skandálům, spojených především s úniky citlivých informací.

Tři otázky, tři problémy Tábora, tři odpovědi

16.9.2014 | Autor: Ladislav Šedivý, zastupitel a lídr kandidátky KSČM Tábor

Nevím, jak je tomu jinde, ale webová pošta na adrese OV KSČM Tábor se v posledních dnech plní otázkami médií, odpovědi na které údajně chtějí před komunálními volbami publikovat. Některá to zištně podmiňují placenou inzercí a nabízejí předplatné, jiná zřejmě z nedostatku krve a neštěstí chtějí jen nějak zaplácnout stránky. Proto jsem byl celkem překvapen Českým rozhlasem. Redaktor jednoho táborského detašovaného pracoviště položil táborským lídrům stran a hnutí tři stejné otázky. Podle mne smysluplnější, než jiní kolegové novináři. A zcela zadarmo… Takž v kostce mé odpovědi:

VV ÚV KSČM: Další sankce proti Ruské federaci jen dále poškodí českou ekonomiku

5.9.2014 | Autor: VV ÚV KSČM

Stanovisko Výkonného výboru ÚV KSČM k sankcím Evropské unie proti Ruské federaci.

 

Zdroj: Mediální úsek ÚV KSČM

Kdo nechce, aby „...byl Tábor Šedivý“? - Výjimečně vtipná agitace politické konkurence

28.8.2014 | Autor: OV KSČM Tábor

Jak je vidět na plakátovacích plochách v Táboře a distribuovaných tiskovinách, předvolební boj se rozbíhá na plné obrátky. Ne vždy se ale prý vede regulérními prostředky. Současné koaliční vedení radnice (zejména Tábor 2020 a TOP 09) využívá ne příliš korektních prostředků, pramenících z výkonné moci nad městem.

 

Zdroj: Mediální úsek ÚV KSČM

Raindl při diskusi s občany

21.8.2014 | Autor: Mediální úsek ÚV KSČM

Mgr. Miroslav Raindl, kandidát do Senátu Parlamentu ČR pro volební obvod č. 63 – Přerov, při setkání s občany v rámci své volební kampaně.

Šedivý na srazu flašinetářů v Brně

18.8.2014 | Autor: Mediální úsek ÚV KSČM

Setkání flašinetářů v Brně na náměstí Svobody se zúčastnil Ladislav Šedivý, kandidát do Zastupitelstva města Tábora za KSČM.

Volební tým kandidátky do Senátu Kašové

15.8.2014 | Autor: Mediální úsek ÚV KSČM

Takto vypadá tým MUDr. Evy Kašové, kandidátky do Senátu Parlamentu ČR za KSČM pro volební obvod č. 6 – Louny, který můžete potkat v obcích a městech jejího volebního obvodu.

© KSČM 2003 - 2014. Všechna práva vyhrazena