Komentáře

27. 4. 2017

Výběr ředitele Budvaru ve mně vzbuzuje mnohé pochybnosti. Už ve chvíli, kdy se rozhodl odejít dlouholetý a oceňovaný ředitel Budvaru Jiří Boček, jsem měl obavy, jak naloží lidovecký ministr zemědělství s touto zásadní personální otázkou. Ing.

26. 4. 2017

Jako poslankyně za Pardubický kraj sleduji veškeré činnosti ohledně výstavby D35 v našem kraji. Protože se jedná o nejdůležitější silniční stavbu v našem kraji, věřila jsem, že k ní je tak přistupováno i z pohledu ŘSD a jejich pracovníků.

26. 4. 2017

Ujednání Evropské unie jsou mnohdy právem velmi diskutována. V současné době řešíme problém, který nikdo z nás nečekal.

26. 4. 2017

Pokud jsou idoly tím dobrým příkladem, mohli bychom být jen rádi. Pokud se však jedná o uctívání či kopírování těch, kteří sami mají své chyby, jde o jev zcela odsouzeníhodný.

26. 4. 2017

Před nedávnem jsme si zažili atak ptačí chřipky. Hygienici vytipovali 39 ohnisek ptačí chřipky v chovech drůbeže. Od ledna 2017 hasiči spolu s veterináři utratili téměř 98 000 kusů ptáků. Naposledy jsme zaregistrovali výskyt ptačí chřipky 22. března v Poseši.

25. 4. 2017

Evropu sužují teroristické útoky. Stoprocentní bezpečí nám v současné době bohužel nikdo nezaručí. Lidé se bojí cestovat. Není se čemu divit. A co více, bojí se dokonce i toho, že by teroristické útoky mohly zasáhnout i nás.

Josef Skála. místopředseda ÚV KSČM
25. 4. 2017

Dřív by to vydalo na skandál. Teď je to skoro pravidlem. Etablované partaje ztrácejí glanc. Fiaskem právě skončily i ve Francii. Marine Le Penová, jejich nejhlasitější sok, prvé kolo málem vyhrála. Emmanuel Macron ji porazil jen o prsa.

25. 4. 2017

Když před časem Jiří Čunek v souvislosti se zálohovaným výživným pro samoživitelky prohlásil, že pokud se žena špatně rozhodla, s kým mít dítě, musí nést následky, mohli se lidovci vymlouvat na exces svého kontroverzního straníka.

25. 4. 2017

I dobrý nápad může skončit ostudou. Jinak se totiž nedá komentovat vyřizování tzv. kotlíkových dotací ve Středočeském kraji.

25. 4. 2017

Je mnoho otázek, které je třeba řešit. Výhodu KSČM spatřuji v tom, že jsme dlouhodobě působící stranou na levici a v politice jsme naprosto čitelní a neměníme své názory.

25. 4. 2017

V naší republice žije až milion lidí v příjmové chudobě, což je alarmující číslo a rozhodně nemusí být konečné.

25. 4. 2017

V rozhovoru pro E15 prohlásil současný předseda KDU-ČSL a vicepremiér Pavel Bělobrádek, že ženy samoživitelky, které jsou ohroženy chudobou, si mají "najít jiného chlapa". Překvapilo mě to.

24. 4. 2017

Vláda, s účinností od 1. 7. 2017, schválila navýšení platových tarifů příslušníků bezpečnostních sborů, tedy policistů, hasičů, celníků, příslušníků vězeňské služby, ale také GIBS a dalších.

Vojtěch Filip
24. 4. 2017

Mnoho lidí se ptá, proč projekt sjednocené Evropy nezažívá právě nejlepší období a oslavy šedesáti let od založení byly spíše tryznou? Odpoví si pak většinou sami s tím, že není proč věřit byrokratům, kteří o obyčejných lidských starostech nic n

24. 4. 2017

Předseda KDU-ČSL dle médií prohlásil, že za rozpad rodin může z velké části „poměrně robustní sociální systém“ a že ženy samoživitelky si „musí najít jiného chlapa“.

24. 4. 2017

KDU-ČSL byla vždy stranou, která se zastávala rodiny. Ovšem současný předseda Bělobrádek její dosavadní názor zcela změnil. V jednom ze svých rozhovorů určil jako důvod rozpadu rodin velkorysý sociální systém a ženám nezištně poradil, aby si holt našly jiného chlapa.

24. 4. 2017

Ještě před pár lety jsme téměř na každém sídlišti našli plácek, na kterém si mohli děti i dospělí zahrát fotbal, házenou, nohejbal a v zimě hokej.

Ivo Pojezný
21. 4. 2017

Vzhledem k tomu, že se ministr vnitra Milan Chovanec neustále velmi laxně vyjadřuje ve věci České pošty a nevýhodného využití její distribuční sítě, tak považuji za důležité, aby tento problém nezapadnul.

Květa Matušovská, poslankyně PS PČR za KSČM
20. 4. 2017

12.dubna proběhlo první kolo a 19.dubna pak druhé kolo jednotných přijímacích zkoušek na střední školy. Výsledky budou známy později, protože každý žák dělá zkoušky na dvě školy a vyhodnotí se lepší výsledek.

Josef Skála, místopředseda ÚV KSČM
13. 4. 2017

Uplyne od nich už sto let. Od té Únorové už v minulých dnech. Presstituce ji líčí jako „ojedinělý ruský pokus o nastolení demokratického režimu“ (Lidové noviny). Ta idylka má znectít bolševiky i Putina. Samoděržaví se klaní.

12. 4. 2017

Lidovci a STAN definitivně podepisují vzájemnou spolupráci a vytváří volební koalici. Tvrdí, že cílem je vytvořit třetí sílu. Ať už tím myslí cokoliv, tak my víme, že by se hlavně rádi udrželi v Poslanecké sněmovně v jejich oblíbené pozici.

11. 4. 2017

Jeden z regionů naší republiky zasáhla nejhorší epidemie spalniček za posledních dvacet let a odborníci se obávají, že se situace bude ještě zhoršovat vzhledem k tomu, že se tato epidemie šíří Evropou.

11. 4. 2017

Za dveřmi máme Velikonoce, a tak jako řádné hospodyňky musíme stihnout nejen práci, ale i domácí úklid a nákupy.

11. 4. 2017

Naše republika má v mnoha věcech rekord. Je například zaregistrováno 129 061 neziskových institucí. Podle statistiky tudíž na jednu neziskovku připadá asi 82 lidí a to včetně nemluvňat.

11. 4. 2017

Stadion Evžena Rošického na pražském Strahově, který v minulosti hostil ty největší a nejslavnější sportovní akce v Československu se bude pravděpodobně prodávat do soukromých rukou.

Stránky