ANKETA PL: Jsou kvóty na migranty "Sorosův plán"?

9. 10. 2017

Parlamentnílisty.cz - Novinky.cz informovaly, že maďarský premiér V. Orbán varoval, že do roku 2020 zamíří z Afriky do Evropy 60 milionů migrantů. "To, čeho jsme byli svědky doposud, bylo pouze zahřívací kolo," dodal. Důsledkem chybné imigrační politiky Bruselu je dle něj zhoršení bezpečnosti, teroristické útoky a změna kulturní identity některých státu EU. Kvóty na migranty označil za znásilňování států, které je nechtějí. Kvóty jsou dle něj "Sorosův plán", který naplňuji bruselští byrokraté+, kteří "Sorosovi zobou z ruky". Co si o tom myslíte?

Josef Skála, místopředseda ÚV KSČM: Orbán není zdaleka první, kdo s tím varováním přichází. Podobné cifry uvádějí i zdroje, které tím "nedělají politiku". Shrnují data seriózních setření a průzkumů. Obří díl viny, který na tom má "eurokracie", je mimo vší pochybnost. Oč víc je nadutá a impotentní, tím méně je suverénní. Nečte jen z pysku všelijakých Sorosů. Hrbí se hlavně před vrtochy "ředitele zeměkoule", kterému teče do lakýrek. Čím víc mu do nich teče, tím víc nechá páchat i "eurokracii" to, do Evropu zahání do kouta. Součástí té samé party loutkovodičů je i Soros. Patří do pretoriánské gardy "deep state". Nic z toho by však nemělo zastínit anatomii, o které mlčí i Viktor Orbán. Migrační tsunami je bumerangem válek za "změnu režimů" - a drancování "třetího světa". To, že je čirým šílenstvím ideologie "vítačů", už neví jen řídnoucí "kavárna". Problém však už nevyřeší ani sám návrat azylové politiky do mezí zákona. Stěhování národů zastaví jen zásadní obrat v zemích, z nichž proudí. Nabídka důstojnějšího života těm, kdo z nich prchají. Ten účet musí zaplatit ti, kdo je zmasakrovali a plení. Pokud je k tomu nedonutíme, domino slepých vášní - a ještě mnohem obludnějších krveprolití než dnes - hrozí i Evropě.

Zdeněk Ondráček, vedoucí kandidát KSČM v Královéhradeckém kraji: Nejdříve je třeba konstatovat, že pan Orban se toho nebojí, myšleno nazývat problémy pravým jménem a bez vytáček tolik příznačných pro většinu politiků slavné EU, ty z ČR nevyjimaje. Nevím sice, kde přišel na číslo 60 mil. migrantů z Afriky protože já si myslím, že jich bude až 100 mil. během příštích pěti let a důvodem bude nedostatek vody a potravy, ale také nemoci. V tu dobu už bude v některých západních zemích občanská válka, která se však z důvodů politické korektnosti bude nazývat jako lokální nepokoje spojené s frustrací původního obyvatelstva ze soužití s přistěhovalci. Merkelová, Macron, opilec Schultz a další představitelé EU budou při každém teroristickém útoku dále deklarovat svoji jednotu a připravenost problémy řešit.  A lidé budou umírat a strach se stane nedílnou součástí jejich života. Lidé ze západních zemích místo obrany vlastních domovů a hodnot budou hledat nový domov v bezpečných zemích střední a východní Evropy, jakými bude právě Maďarsko a doufám, že i Česká republika. To co dále řekl pan Orban o kvótách, jejich prosazování i to, kdo za tím vším stojí mě jen potvrzuje, že nevaří z vody a moc dobře ví o čem mluví. Bohužel ještě nenastal ten pravý čas, aby byl vnímám vážně a aby se s obranou evropských a národních hodnot začalo něco dělat. 

Autor: 
Mediální úsek ÚV KSČM
Zdroj: 
Internet