Přijďte oslavit První máj! Tentokrát v Praze na Jiřího z Poděbrad

30. 4. 2019

Ve středu 1. května opět nastává ten májový čas. První květen, První máj. Slovy Karla Hynka Máchy čas lásky, slovy Jana Nerudy »zvláštní - ba prazvláštní den«, kdy se objeví »červené odznaky, červené kravaty té temně rudé barvy světového sociálního hnutí za úplnou rovnost občanskou«. A také za mír a sociální spravedlnost, za důstojné podmínky práce i života všech lidí na světě, proti diskriminaci, rasismu a vykořisťování. Takové je poselství prvomájových setkání.

V Praze se setkání tentokrát uskuteční na náměstí Jiřího z Poděbrad od 10:00 do 13:00. Moderovat První máj leto budou Petra Prokšanová a Jaromír Petelík. Úvodní slovo obstará Marta Semelová, s projevem vystoupí v 11:30 poslanec Jiří Dolejš a na řadu přijde také představení kandidátů do Evropského parlamentu za KSČM - Česká levice společně!, dvojka na kandidátce Arťom Korjagin a destíka Lubomír Ledl.

Informace o ostatních kandidátech do Evropského parlamentu 2019 najdete na webu www.NenechmeToTak.cz neb na facebooku /nenechmetotak

Níže najdete leták pražské akce ke stažení (i pro tisk) a soubor, kde najdete akce v ostatní krajích.

Fotogalerie

Autor: 
Mediální úsek ÚV KSČM