V ČT místo nedělní pohody šílená hysterie a lynč Vodičky s Nohavicou

5. 11. 2018

Předseda bojovníků za svobodu Jaroslav Vodička je na Kavčích horách evidentně už dlouho "na indexu". Ale nyní se k němu ostře v 168 hodinách přidal i lidem milovaný "ostravský bard" Jarek Nohavica. 

Vše začalo v Terezíně, kde Vodička pronesl vlastenecký projev a narazil u Federace židovských obcí, které jej ihned onálepkovaly jako "xenofobní a nevhodný pro pietu upomínající na oběti holocaustu", většina členů vedení svazu bojovníků za svobodu si to ale nemyslí a předsedu podpořila.

„Rozhodně si nemyslím, že by ten projev byl xenofobní nebo že by byl zaměřen proti německé populaci v České republice. V žádném případě. Nejsme jako spolek zaměřeni proti Němcům, ale proti vykladačům české historie v henleinovské ideologii, abych to vyjádřil naprosto přesně,“ poznamenal člen vedení Emil Kulfánek. 

Vodička proto letos vystoupil svobodymilovně i v přímém přenosu ČT z památníku na Vítkově po vyznamenání poslance Ondráčka za péči o pomníčky padlých vlastenců a to už ČT nerozdýchala, mediálně zlynčovala jako Karla Slezáka  a nikdy ho prý už přenášet nebude.

Podobně dopadne zřejmě i písničkář Nohavica, který navzdory sílící chazarské zášti vůči Rusům jel do Moskvy převzít od Putina Puškinovu medaili. "Rusofobové všech zemí, spojte se", mohla by si dávat do kraulu "naše drahá ČT", poznamenávají k tomu TOP konzultovaní mediální analytici. Otázkou prý jen zůstává, jak dlouho si to koncesionáři nechají líbit a nevytendrují si objektivní a vyvážené veřejnoprávní produkty u některé z komerčních TV, třeba RT, která s úspěchem vysílá i v USA. 

Zdroj: 
www.tydenikobcanskepravo.cz