Komentáře

22. 5. 2019

Proklamace a vyjádření ke zdanění náhrad církvím i celkový postoj k církevním restitucím ČSSD "statečně" využívala ve volebních proklamacích.

22. 5. 2019

Právě probíhající šampionát mi vnuknul myšlenku, jak by bylo krásné, kdyby naši zástupci, kteří budou zvoleni do Evropského parlamentu, si vzali příklad z našeho národního týmu.

20. 5. 2019

Klasikové marxismu-leninismu nás učili tomu, že podmínky pro správnou revoluci jsou určovány objektivním a subjektivním činitelem.

19. 5. 2019

Americký prezident Donald Trump nařídil uvalit cla na dovoz veškerého čínského zboží do USA. Tato informace vylezla na povrch jen krátce poté, co skončilo další kolo neúspěšného obchodního jednání mezi zástupci Číny a USA.

18. 5. 2019

Jedna demonstrace za druhou… Proti premiérovi, proti nové ministryni spravedlnosti, proti všem. Za vším jsou údajně tři studenti, kteří založili projekt Milion chvilek pro demokracii.

17. 5. 2019

Byl jsem poctěn pozváním do Moskvy na vojenskou přehlídku a pochod Nesmrtelného pluku. Také jsme symbolicky vypouštěli bílé holuby na střeše divadla zvaného Malá scéna v centru Moskvy.

17. 5. 2019

Kolikrát každý z nás četl palcovými titulky podepřené články o padesátých letech, o železné oponě či procesu s Miladou Horákovou, které média zveřejňují i třicet let po kapitalistickém převratu a vinu dávají jak jinak - KSČM.

16. 5. 2019

Dlouhodobé prognózy mnohdy podceňujeme. Jenže člověk by měl přemýšlet o tom, co bude za pár let.

15. 5. 2019

V Hradci Králové jsme využili májových oslav, abychom prostřednictvím krátké ankety zjistili, jak naši členové a hlavně naši sympatizanti, vnímají Evropskou unii. A zjistili jsme, že tzv. euroskeptici mají u nás drtivou převahu.

15. 5. 2019

Minulý týden prokázali poslanci z Hnutí ANO 2011, že jsou už vrcholnými politiky, kteří dokáží vyhandlovat v podstatě cokoli. Nyní to je EET na úkor bezpečnosti. Co to bude příště? Jedna kobliha je pro některé zřejmě i jednotka hrdosti.

13. 5. 2019

Tento článek jsem začal psát po návratu z kontaktní kampaně. Jsem plný dojmů ze stovek lidí, kterým předávám naše volební noviny a volební leták s otázkou: „Dobrý den, můžu Vás pozvat k volbám? Jsem kandidát….“.

11. 5. 2019

Byli jste ve středu doma nebo třeba někde venku s rodinou? Využili jste příjemného přerušení pracovního týdne státním svátkem a děláte to tak vždycky? Pak patříte mezi ty šťastnější.

11. 5. 2019

Nejen na Den matek se zastavme a poděkujme těm, které nám daly život, svým mámám. Každý si jistě uvědomí, kolik lásky a péče nám věnovaly, kolik odříkání a práce spočívá v péči o děti.

11. 5. 2019

Státní svátek je pro spoustu lidí spojen především s tím, že je den volna, a to je pro ně podstatné. Odpověď na otázku, co vlastně slavíme v tyto dny, mnohdy ani neznají. 8. květen je Dnem vítězství a pro většinu je spojen s ukončením 2. světové války.

10. 5. 2019

Rusko si tradiční vojenskou přehlídkou na Rudém náměstí v Moskvě připomnělo 74. výročí porážky nacistické třetí říše ve 2. světové válce.

10. 5. 2019

Rusko si tradiční vojenskou přehlídkou na Rudém náměstí v Moskvě připomnělo 74. výročí porážky nacistické třetí říše ve 2. světové válce.

9. 5. 2019

Když jsem se na podzim dostal k informaci, že liberálové v EP vedou útok na Evropskou levici, ještě jsem netušil, že mne má strana KSČ nominuje na kandidátku KSČM a že nejvyšší orgán ÚV KSČM mně dá takovou důvěru a já skončím na čtvrtém místě kandidátky do Evropsk&eacute

7. 5. 2019

Předpovědi odborníků předpovídají další ataky sucha. Voda se stala zdrojem, který je třeba chránit. Mnozí dlouho brali vodu jako samozřejmost. Voda se stala i předmětem zisků, které ve většině případů plynou do zahraničí. Bez vody neexistuje život.

5. 5. 2019

Vždy jsem byla pevně přesvědčena, že každý politik by měl usilovat o to, aby svými činy a rozhodnutími umožnil všem občanům důstojný život.

5. 5. 2019

Kdo nás vlastně osvobodil? Víte to? Když tak čtu odpovědi z anket mezi mladými, které zveřejňují pravidelně Haló noviny, mám jasno. Mladí lidé, a nejen oni, už z nedávné historie nevědí nic.

5. 5. 2019

Ke svému překvapení také jeden z mých přátel bydlících na pražském sídlišti dostal leták s výrazným nápisem »Nejsme slepí!«, který ho vyzýval, »aby neseděl doma« a přišel se »postavit za nezávislos

5. 5. 2019

Letos jsme oslavili 129. výročí Svátku práce. Současně je tomu letos 30 let od událostí listopadu 1989, které položily základ obnovy kapitalismu v naší zemi a přinesly občanům naší země jen falešné sliby a plané naděje.

4. 5. 2019

Česká republika vstoupila do Evropské unie 1. května 2004, tedy před patnácti lety. Při vstupu do Evropské unie se zavázala i ke vstupu do eurozóny. K takovému kroku nedošlo. Podstatná většina  českých politiků se k němu v blízké době ani nechystá.

4. 5. 2019

Já sám mám přátele mezi mladými, ale také dokonce i mezi staršími než já. Od malička jsem pozorně naslouchal tomu, co říkali ti starší a velice opatrně poučoval ty mladší.

4. 5. 2019

Generační problém čím dál víc rozděluje společnost. Populace stárne a jaksi se nepočítalo s prodloužením produktivního věku. Dnešní šedesátníci často mladé strčí do kapsy.

Stránky