Bill Gates ve šlépějích Hitlera?!

27. 5. 2020

Při zhlédnutí vystoupení poslankyně Sary Cunial v italském parlamentu si občan připadá jako při jednání našeho parlamentu. Zatímco naši pravicoví poslanci boucháním do lavic a dalšími zvukovými projevy dávají svůj nesouhlas například v otázce církevních restitucí při vystoupeních poslanců KSČM, Sara Cunial »rozpálila« k podobným rušivým dětinským projevům svým vystoupením při projednávání koronavirové pandemie. Ačkoliv obsah tohoto vystoupení může mnohým znít jen jako další z konspiračních teorií o spiknutí mocných k ovládnutí světa, dává také příležitost k mnohým oprávněným otázkám jdoucím proti nim. Například tehdy, když Sara Cunial cituje z proslovu Billa Gatese: »Jestli uděláme dobrou práci s vakcínami, zdravotnictvím a rozmnožováním, dokážeme snížit lidskou populaci o 10–15 %. Svět může zachránit jen genocida.«

Citace těchto slov nejsou překvapením. Bill Gates desítky let pracuje v rámci politiky globálního kapitalismu na plánu depopulace a diktatury s cílem získat nadřazenost v zemědělství, technologii a energetice. V minulosti »svými« vakcínami dokázal například sterilizovat miliony žen v Africe či způsobit epidemii obrny, která v Indii ochrnula na 500 tisíc dětí.

Hlavní »investor« WHO, Bill Gates, předvídající pandemii již v roce 2018, »dnes« hlásí brzké dodání vakcín proti koronaviru. Otevírá se tak cesta k naplnění cílů elity Rockefellerů, Rothschildů a dalších, vedoucí ke snížení počtu lidí na planetě a získat tak lépe přístup k omezeným zdrojům, které velkoryse nabízí Matka Země. Plány »nejmocnějších« k ovládnutí světa budou mnozí lidé brát i nadále jako konspirační teorie. Nebyly ale ve 30. letech minulého století projevující se prvky fašizace Evropy a jednání velkého vůdce Adolfa Hitlera také zlehčovány? Dnes jsou počty obětí 2. světové války a lidí, kteří skončili v plynových komorách, záměrně snižovány!

Na pozadí pandemie koronaviru se v současnosti hraje o zachování (zánik) národních států a národů.

Sara Cunial na půdě italského parlamentu ve svém vystoupení apelovala na italského premiéra, aby Billa Gatese, jakmile mu příště zavolá, přepojil přímo na Mezinárodní zločinecký soud za zločiny proti lidstvu. V sousedním Německu jsou proti plánům »světových elit« svolávány demonstrace.

V České republice to zatím vypadá, že před národním vědomím budou mediálně nadále upřednostňovány útoky proti Babišovi a Zemanovi, proti pokračující spolupráci s Ruskou federací a Čínou, s cílem destabilizovat politický vývoj naší republiky.

Autor: 
Miroslav KAVIJ, předseda Plzeňského KV KSČM