Lidský hyenismus v podobě Rejžka

4. 12. 2019

Tento ne zrovna mladý muž, který se živí kritikou všeho možného, lituje, že prezident Zeman ještě neumřel. Nejvíce ho zřejmě rozčílilo, že se prezident účastnil zápasu ligy mistrů na Slavii. Fotografie hovoří o tom, jak ve skutečnosti prezident vypadá. Dokonce Jan Hřebejk konstatoval, že prezident vypadá zdravě. Prý ho to rozhodilo.

Nevím, jak vy, ale čtení twitteru a facebooku různých rádoby „osobností“ musí slušné lidi nesmírně naštvat. Každý máme doma ve své rodině seniory. Rozhodně si přejeme, aby se jim dlouho dobře dařilo. Pánové jako Hřebejk a Rejžek zřejmě nenajdou v sobě ani kousek slušnosti či empatie. Možná by se Jan Hřebejk i Rejžek mohli zamyslet nad tím, jak by se jim líbilo, kdyby stejné názory měli lidé ve vztahu k nim.

Pomstychtivé a zlé výroky rozhodně nepatří ke slušnému vychování. Toho se těmto dvěma zřejmě nedostalo a nebo na něj brzy ve své zášti zapomněli. Co dodat? Každý má právo na názor. Máme přece svobodu slova. U Jana Rejžka však nejde o názor, jen o vylití kýble nenávisti a zloby na prezidenta, kterého lidé již po druhé v přímé volbě zvolili. Většina občanů s takovými názory, které dehonestují slovo člověk a lidskost, nesouhlasí. Podivný „guláš“ výrazů, který nezapomíná ani na představitele jiného státu je jen ukázkou malosti a nekonečné hlouposti, kterou tito dva produkují.

Co říct na závěr? Přejeme prezidentu Zemanovi hodně zdraví a mnoho dalších dobrých rozhodnutí ve prospěch našeho státu.

Autor: 
 Emil Pernica, zastupitel města Blansko a předseda OV KSČM