RSS - KSČM

20. 8. 2018

S blížícími se komunálními volbami v našem městě je jasné, že všem kandidujícím subjektům jde o obecné blaho. Jenže mnohé subjekty zapomněly na jednu podstatnou věc: radikálně řešit současné problémy našeho města.

 

18. 8. 2018

V sobotu 18. srpna 2018 se v Brušperku v Moravskoslezském kraji konala tradiční slavnost Česko - slovenské vzájemnosti, které se zúčastnil 1.

17. 8. 2018

Odborový svaz zdravotnictví a sociální péče ČR vyhlásil stávkovou pohotovost. Chce, aby vláda dodržela slib o plošném desetiprocentním růstu platů od příštího roku.

18. 8. 2018

Itálie zažila jeden ze svých černých dní. Ve městě Janov se zřítil dálniční most. Kolaps tohoto mostu se stal hrobem desítkám lidí. Vyvstala otázka, kdo je za zřícení mostu zodpovědný?

17. 8. 2018

Volební program KSČM obsahuje obecně známé hodnoty a podmínky pro zajištění života občanů, podmínky, které potřebují od státu (bydlení, práci, spravedlivou mzdu, zdravotní péči, podmínky pro výchovu dětí i možnost vzdělání, jež je základem našeho bud

17. 8. 2018

České dráhy čekají změny. Ode dneška mají nového šéfa dozorčí rady - stal se jím někdejší ministr dopravy Petr Moos. Společně s kolegy teď může vyměnit vedení celé společnosti - a to v době, kdy státnímu dopravci hrozí, že kvůli konkurenci přijde o řadu spojů v regionech.

17. 8. 2018

Honba za ziskem, chorobná posedlost ovládnutí světa podobná snaze získat věčný elixír mládí, zatím vítězí v režii menšiny nad absolutní většinou lidstva.

17. 8. 2018

Senát o nahrazení dvoukolového způsobu voleb do horní komory jednokolovým podle australského vzoru rozhodne až na příští schůzi.

16. 8. 2018

Že na MHMP občas zamíří policie a prověřuje, či vyšetřuje vážná podezření z korupčního jednání, je všeobecně známou skutečností, která si již našla místo v médiích.

16. 8. 2018

Jsme pro ochranu zemědělské a lesní půdy a pro zadržování vody v krajině malými vodními díly.

Leták ke stažení na téma Sucho jsme si zavinili sami

Stránky