Kandidátka Olomouckého kraje

Podívejte se na kandidáty KSČM do PS PČR v Olomouckém kraji

Ludvík Šulda

Lídr Olomouckého kraje

Vladimír Urbánek

2. na kandidátce Olomouckého kraje

Blanka Vaňková

3. na kandidátce Olomouckého kraje

Věra Vránová

4. na kandidátce Olomouckého kraje

Vladislav Rulíšek

5. na kandidátce Olomouckého kraje


Kandidáti Olomouckého kraje

1.

Ludvík Šulda, BBA

42 let

předseda Okresního výboru Komunistické strany Čech a Moravy Prostějov, analytik, místopředseda spolku Zámek Ptení z.s.,

Seloutky

2.

Bc. Vladimír Urbánek, DiS.

44 let

fyzioterapeut

Uničov

3.

Mgr. Blanka Vaňková

40 let

sociální pracovnice

Žulová

4.

Mgr. Věra Vránová, Ph.D.

67 let

vysokoškolská pedagožka, předsedkyně Okresního výboru Komunistické strany Čech a Moravy Přerov, zastupitelka města Přerov

Přerov

5.

Ing. Vladislav Rulíšek

64 let

voják z povolání – podplukovník v záloze, diplomat, člen Ústředního výboru Komunistické strany Čech a Moravy, fotbalový rozhodčí, člen kontrolní a revizní komise Olomouckého krajského fotbalového svazu

Ruda nad Moravou

6.

RNDr. Tomáš Kaláb

51 let

osoba samostatně výdělečně činná, předseda Okresního výboru Českého svazu bojovníku za svobodu a Vlasteneckého sdružení antifašistů

Prostějov

7.

Ing. Liběna Večeřová

54 let

dopravní náměstkyně Správy železnic, státní organizace

Olomouc

8.

Mgr. Miroslav Raindl

67 let

dětský a poradenský psycholog

Hranice

9.

Jolana Rippelová

47 let

předsedkyně Okresního výboru Komunistické strany Čech a Moravy Šumperk, přísedící Okresního soudu Šumperk

Šumperk

10.

MUDr. Ivan Sumara

64 let

lékař

Hranice

11.

Ing. et. Ing. Jaroslav Kavický

55 let

ekonom

Zlaté Hory

12.

PaedDr. Jaroslav Šlambor

72 let

důchodce, zastupitel města Prostějova

Prostějov

13.

Petr Bulko

45 let

pekař, předseda odborové organizace v Pekárně Racek Přerov

Přerov

14.

Kateřina Rippelová

27 let

obchodní zástupkyně

Šumperk

15.

Václav Šramko

45 let

vedoucí posunu, předseda odborové organizace Odborového sdružení železničářů Jeseník

Jeseník

16.

Ing. Jiřina Volková

67 let

knihovnice

Čelechovice na Hané

17.

Eva Petřeková

52 let

operátorka výroby

Moravský Beroun

18.

Květa Ryšková

45 let

ekonomka společnosti

Kladníky

19.

Josef Doubrava

66 let

osoba samostatně výdělečně činná

Postřelmov

20.

Zdeněk Vysloužil

55 let

osoba samostatně výdělečně činná - podnikatel

Prostějov

21.

Kamil Veselý

54 let

osoba samostatně výdělečně činná

Litovel

22.

Václav Prokeš

26 let

operátor skladu

Olomouc

23

Gabriela Joslová

49 let

asistentka pedagoga

Přerov