Kandidátka Středočeského kraje

Podívejte se na kandidáty KSČM do PS PČR ve Středočeském kraji

Stanislav Grospič

Lídr Středočeského kraje

Miloslava Vostrá

2. na kandidátce Středočeského kraje

Jan Klán

3. na kandidátce Středočeského kraje

Tereza Čechová Humpolcová

4. na kandidátce Středočeského kraje

Jindřich Havelka

5. na kandidátce Středočeského kraje


Kandidáti Středočeského kraje

1.

JUDr. Stanislav Grospič

57 let

právník

Mladá Boleslav

2.

Ing. Bc. Miloslava Vostrá

56 let

ekonomka

Braškov

3.

Mgr. Jan Klán

38 let

sociolog, analytik

Kutná Hora

4.

Mgr. Ing. Tereza Čechová Humpolcová, Ph.D.

34 let

vedoucí analytického oddělení

Tišice

5.

Mgr. Jindřich Havelka, DiS.

47 let

řidič – záchranář

Trhové Dušníky

6.

Ing. Zdeněk Štefek

46 let

vedoucí IT oddělení

Buštěhrad

7.

MVDr. Luboš Kudrna

60 let

veterinární lékař

Hostivice

8.

JUDr. Ing. Aleš Pokorný

40 let

podnikatel

Rakovník

9.

Jiří Žáček

67 let

městský strážník

Králův Dvůr

10.

Bohumil Franta

56 let

technik – specialista

Olbramovice

11.

Ing. Josef Dovolil

64

podnikatel

Mladá Boleslav

12.

Michal Budlovský

54

stavební technik

Benešov

13.

Pavel Klatil

48

podnikatel

Rakovník

14.

Mgr. Lenka Labudová

55

vedoucí a sociální pracovnice

Březnice

15.

Stanislav Hejduk

65

technik

Kralupy nad Vltavou

16.

Karel Brich

45

operátor výroby

Mladá Boleslav

17.

Ing. Jiří Reichel

57

středoškolský učitel

Vrdy

18.

Martin Krajdl

41

technik

Roztoky

19.

Lukáš Juna

28

státní zaměstnanec

Mšecké Žehrovice

20.

Martin Holman

44

technickohospodářský pracovník

Žebrák

21.

Kateřina Pavlíková

47

dělnice

Nové Dvory

22.

Luboš Kováč

59

strojník, řidič - obsluha stavebních strojů

Rosovice

23.

Ing. Zdeňka Hajleková

62

technickohospodářská pracovnice - lesní inženýrka

Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

24.

JUDr. Zdeněk Karger

57

právník

Mladá Boleslav

25.

Antonín Prchal

45

řidič

Benešov

26.

Ing. Zbyněk Coufal

67

osoba samostatně výdělečně činná

Čistá

27.

Bc. Josef Sova, DiS.

48

městský strážník

Kutná Hora

28.

Aleš Haluska

38

řidič

Rožmitál pod Třemšínem

29.

Zbyněk Nyš

45

zaměstnanec

Cvrčovice

30.

Jaroslav Hurt, DiS.

53

zkušební komisař

Řevničov

31.

Ladislava Šimková

36

poskytovatelka pečovatelských služeb

Kladno

32.

Rudolf Rácz

49

dělník

Točník

33.

Aleš Sekera

28

údržbář obchodního centra

Křesetice

34.

Jozef Kopťár

58

strojní zámečník

Rakovník